Kalendář akcí

ROZPIS UTKÁNÍ OKRESNÍ SOUTĚŽE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK PRO JARNÍ SEZÓNU 2016 / 2017

19.03.2017 14:01
Okresní přebor mladších přípravek – turnaje, jaro 2017 kolo 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Pohár OFS termín Ne 16. 4. 09:30  So 22. 4. 09:30 So 29. 4. 09:30 Ne 7. 5. 09:30 Ne 14. 5. 09:30 So...

Rozpis utkání okresní soutěže starších přípravek pro jarní sezónu 2016 / 2017

19.03.2017 11:44
Okresní přebor starších přípravek – turnaje, jaro 2017 kolo 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. termín So 15.4. 09:30 Ne 23.4. 09:30 So 29.4. 09:30 So 6.5. 09:30 Ne 14.5. 09:00 So 20.5. 09:00 Ne...

Tréninkové termíny pro starší přípravku

17.03.2017 14:17
S ohledem na blížící se jarní část soutěže začínáme v březnu trénovat každé úterý a pátek venku na umělé trávě.  Tréninky v hale na zetešce již nebudou!!! První úterní trénink se uskuteční v úterý 21. 3. 2017 od 16 hod. do 17:30 hod. a pak již každé úterý ve...

Tréninky starší přípravky - v úterý v tělocvičně - ve čtvrtek venku

28.10.2016 18:05
Od listopadu budeme trénovat každé úterý od 17hod. v tělocvičně na zetešce a ve čtvrtek od 16:30hod. (v případě příznivého počasí) venku na umělé trávě.První trénink na zetešce proběhne v úterý 1. 11. 2016

Rozpis utkání okresní soutěže starších přípravek pro podzimní sezónu 2016 / 2017

22.08.2016 13:13
...

ROZPIS UTKÁNÍ OKRESNÍ SOUTĚŽE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK PRO PODZIMNÍ SEZÓNU 2016 / 2017

22.08.2016 12:58
Okresní přebor mladších přípravek – turnaje, podzim 2016   datum     časNE 4.09....

Rozpis utkání okresní soutěže mladších přípravek pro jarní sezónu 2015 / 2016

08.03.2016 13:17
Okresní přebor mladších přípravek – turnaje, jaro 2016 datum a čas NE 17.04., 09:30 NE 24.04., 10:00 SO 30.04., 10:00 NE 08.05., 10:00 SO 14.05., 09:00 SO 21.05., 09:30 SO 28.05., 09:00 místo konání Jaroměřice Březová nad...

TRÉNINKY V SEZÓNĚ 2015/2016

05.12.2015 09:26
Úterý - hala zetešky - od 17hod. Čtvrtek - venkovní trénink - umělá tráva - od 16hod. Kdo by měl zájem, může se zúčastnit i tréninků se starší přípravkou – středa - hala Jiskry (u fotbalového stadionu) - od 16hod.

Rozpis utkání okresní soutěže mladších přípravek pro sezónu 2015 / 2016

05.08.2015 14:09
I.kolo SOBOTA 5.9.2015 Litomyšl - začátek v 10.00 II.kolo SOBOTA 12.9.2015 Jaroměřice - začátek v 10.00 III.kolo NEDĚLE 20.9.2015 Čistá - začátek v 9.00 IV.kolo NEDĚLE 4.10.2015 Horní Újezd - začátek v 9.00 V.kolo NEDĚLE 11.10.2015 Litomyšl - začátek v 10.00 VI.kolo NEDĚLE 18.10.2015 Bystré -...

Krajská soutěž elevové

10.03.2015 07:13
Krajská soutěž - elévové - skupina B - jaro 2014 / 2015   Pořadatel    Termín                        Účastníci   I.kolo SOBOTA Jablonné So 4.4. - 9:00 Jablonné Libchavy Mor.Třebová...
1 | 2 >>