DRUHÉ KOLO ML. PŘÍPRAVKY VE SVITAVÁCH

20.09.2016 09:09

Druhé kolo ml. přípravky ve Svitavách se nám docela vydařilo – krásné druhé místo

Dne 10.9.2016 na stadionu ve Svitavách změřily síly 4 týmy, tentokrát to byly týmy Litomyšl, Svitavy B, Sebranice a Borová.

Zpočátku dne bylo sice orosené celé hřiště, ale nakonec se tento den proměnil ve velmi slunečný i když, pro fotbal, až příliš teplý.

Nejdříve Litomyšl změřila síly proti domácímu týmu Svitavy B. Kluci se do zápasu opravdu opřeli a po prvním poločase byl stav 2:2, závěrem však vítězný gól v tomto zápase nepadl a stav skončil nerozhodně 3:3.

Druhým soupeřem pro Litomyšl byl tým Borové, kde kluci chvilkama vypadali, že své dovednosti ponechali v předchozím zápase. V prvním poločase jsme sice vedli 2:0, ale ve druhém nás začala Borová dohánět a zápas skončil rozdílem pouhého jednoho gólu 4:3 pro náš tým.

Třetí zápas byl ale znatelně lepší, kluci se vzchopili, i v tomto úmorném počasí, a dokázali Sebranice porazit, což pro ně bylo odměnou J. Už při prvním poločase vypadal stav zápasu 1:0 pro nás a po závěrečném hvizdu se naši kluci mohli radovat ze stavu 4:0.

Po jedné remíze a dvou výhrách jsme byli na stejné úrovni jako domácí tým Svitav B, kteří ale vstřelili více gólů proti Borové, takže po propočtu tento turnaj vyhráli Svitavy B, Litomyšl byla druhá, Borová byla na třetím místě a tým Sebranic skončili na místě čtvrtém.

Velká pochvala patří všem zúčastněným hráčům našeho týmu za jejich snahu a výkony, a to: Tomáš Mergl (2x), Tadeáš Jančařík (3x), Jiří Rejzek, Vladislav Perepelytsia, Filip Kovář (5x), Lukáš Knap (1x), Kryštof Pohorský

(v závorkách jsou počty vstřelených branek za tento celý turnaj)