JAKO NA HOUPAČCE

16.05.2016 10:08

Po nepovedeném turnaji v Březové jsme v rámci dvanáctého kola okresní soutěže zavítali na turnaj do nedaleké Čisté. Zde nás čekali zápasy s kvalitními soupeři, kteří nás během sezóny i několikrát porazili.

První zápas byl pro nás výzvou, narazili jsme totiž na nejlepší tým v soutěži a to tým Sebranic. Kluci od začátku přistoupili k zápasu zodpovědně s neutuchající bojovností a obětavostí.  Tento přístup pak v zápase přetavili na v celku jednoznačnou výhru 11:5.

(Branky: 3x Tadeáš Jančařík, 2x Tonda Hloušek, 2x Vašek Coufal, 2x Lukáš Vomáčka, 1x Denis Gult, 1x Sebastian Šalda)

K následujícímu zápasu jsme nastoupili proti týmu z Březové, kterému jsme měli z minulého turnaje co oplácet. K tomuto zápasu jsme nastoupili povzbuzeni o předchozí výhru se Sebranicemi a na naší hře to bylo znát. Hráči opět předvedli výkon, na který byla radost se dívat, a ve vcelku vyrovnaném zápase nakonec brali vítězství 4:2.

(Branky: 2x Lukáš Vomáčka, 1x Vašek Coufal, 1x Tadeáš Jančařík)

V posledním utkání prosti nám nastoupilo domácí mužstvo Čisté. Utkání se pro nás v prvním poločase nevyvíjelo příznivě a v půli jsme prohrávali 1:3. Do druhé půle však naši hráči nastoupili s odhodláním tento zápas zvrátit a připsat si tak třetí výhru v řadě. Toto odhodlání jsme ve druhém poločase přetavili ve velmi kvalitní hru a po zásluze jsme na konci slavili výhru v poměru 6:3.

(Branky: 3x Sebastian Šalda, 2x Tonda Hloušek, 1x Vašek Coufal)

Sestava: Václav Coufal, Denis Gult, Antonín Hloušek, Tadeáš Jančařík, Tomáš Mergl, Vladislav Perepelytsia, Kryštof Pohorský, Sebastian Šalda, Lukáš Vomáčka.

Turnaj V Čisté se nám celkově vydařil a svými výkony jsme dali zapomenout na předchozí nepovedený turnaj v Březové. Všichni hráči do zápasů vložili, kromě svého fotbalového umu i trochu toho srdíčka a na hře celého týmu to bylo znát. Věříme, že další turnaj odehrají naši borci se stejným nasazením a na té pomyslné houpačce budeme my ti nahoře.