ML.PŘÍPRAVKA - SVITAVY

25.09.2016 15:06

Čtvrte kolo ml. přípravky ve Svitavách - další výhra pro náš tým

Dne 24.9.2016 se na travnatém hřišti ve Svitavách utkaly 3 týmy, tentokrát tým Litomyšl, Svitavy B a Bystré.

Nejdříve Litomyšl změřila síly proti domácímu týmu Svitavy B. Kluci se do zápasu opravdu opřeli a po prvním poločase byl stav 0:1 pro náš tým, závěrem toto vítězství udrželi a zápas mohl skončit našim pokřikem díky stavu 0:4.

Druhým soupeřem Litomyšle bylo Bystré. Vítězná tendence z předchozího zápasu pokračovala i v zde, v prvním poločase jsme už vedli 2:0 a zápas skončil rozdílem šesti gólů 6:0 pro náš tým.

Turnaj tedy dopadl pro tým Litomyšle vítězně, což vykouzlilo radost na tvářích určitě všem našim J

Pochvala patří všem zúčastněným hráčům našeho týmu za jejich snahu a výkony: Tomáš Mergl, Tadeáš Jančařík (2x), Vladislav Perepelytsia (1x), Lukáš Knap, Kryštof Pohorský (3x), Denis Gult (3x), Kryštof Macek (1x), Jindřich Cafourek

(v závorkách jsou počty vstřelených branek za tento turnaj)