MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NA TURNAJI V LITOMYŠLI

10.10.2016 11:52

Druhé místo z domácího turnaje ml. přípravek.

9.10.2016 se uskutečnilo šesté kolo mladších přípravek, tentokrát na domácí půdě.

Nejdříve nás měl prověřit zápas proti Čisté. A opravdu  nám dal dost zabrat. Těžko říct, zda proto že bylo chladné počasí nebo jsme potřebovali první zápas na rozehřátí, ale po prvním poločase jsme prohrávali už 0:3 a v samém závěru nás tentokrát Čistá přehrála 0:5.

V dalším zápase jsme nastoupili proti týmu Bystré. Zde už bylo trošku vidět, že pomohlo i poučení se z chyb z prvního zápasu a bylo k vidění několik pěkných fotbalových akcí. Avšak 0:0 stavem skončil první poločas, druhý poločas byl bohatší na góly, nejdříve naši kluci vstřelili dva góly, Bystré nás ale tlačilo a dotáhlo náš náskok na 2:2, v závěru jsme dokázali rozhodující gól vstřelit a zápas skončil 3:2 pro nás vítězně.

Posledním soupeřem na tomto turnaji byly Sebranice, kde jsme se prvním gólem ujali vedení, do konce prvního poločasu však Sebranice vyrovnali na 1:1. Druhý poločas se nám ale vyvedl, po souhře celého týmu jsme nakonec zvítězili 5:1. A kluci si mohli podruhé na tomto turnaji zakřičet vítězný pokřik.

Pochvala náleží všem zúčastněným: Tomáš Mergl, Rejzek Jiří (1x), Kovář Filip (3x), Gult Denis (2x), Cafourek Jindřich, Perepelytsia Ladislav (1x), Pohorský Kryštof (1x)

(v závorkách jsou počty vstřelených branek za tento turnaj)