V Čisté jsme byli 100%

05.09.2016 16:10
Úvodní kolo okresní soutěže starších přípravek jsme odehráli v sobotu 3. 9. na travnatém hřišti v Čisté.
V prvním zápase jsme narazili na domácí tým Čisté, který jsme vcelku jednoznačně přehráli vysokým rozdílem 14:1 (7:1).
Ve druhém zápase nás vyzval tým z Bystrého. Po vyrovnaném prvním poločase (4:4) jsme soupeřův odpor zlomili až v poločase druhém a po výsledku 9:5 si z prvního turnaje sezóny vezeme plný počet bodů.
Úvodní turnaj se nám vydařil a některé předvedené kombinace měly vysoké fotbalové parametry. Věřím, že se nám i nadále bude dařit a naše výkonnost bude ještě dále stoupat. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni zúčastnění hráči.
Naše sestava: Roman Beníšek, Václav Coufal (5), Antonín Hloušek (3), Ondřej Stodola (12), Sebastian Šalda (2), Václav Tmej (1), Lukáš Vomáčka.
V závorce je uveden počet vstřelených branek v obou zápasech.