V závěrečném kole jsme dvakrát padli

25.10.2016 21:52
Osmé a zároveň závěrečné kolo podzimní části okresní soutěže jsme odehráli v neděli 23. 10. na travnatém hřišti v Horním Újezdě.
V prvním zápase jsme svedli „bitvu“ s domácím týmem H. Újezdu. Po vyrovnaném prvním poločase 1:1 jsme soupeři přenechali iniciativu a po, z naší strany ne moc dobře odehraném druhém poločase, jsme domácím podlehli vysoko 1:6.
Ve druhém utkání na nás čekal tým Čisté. Zlepšeným výkonem jsme nakonec celé utkání ovládli v poměru 5:3 (3:3)
K poslednímu utkání jsme nastoupili proti silnému týmu Sebranic, se kterým máme negativní zápasovou bilanci. Kluci začali utkání velice dobře a po prvním poločase jsme vedli nad svým soupeřem 2:0. Bohužel ve druhé půli jsme se nevyhnuli několika chybám, čehož soupeř využil a třemi góly otočil vývoj utkání. Naši borci se nevzdali a minutu před koncem srovnali na 3:3. Poslední minuta zápasu však patřila Sebranicím, které šťastným gólem v závěru utkání strhli vítězství v poměru 3:4 na svoji stranu. V celém utkání jsme byli Sebranicím víc než kvalitním soupeřem a náš výkon v tomto zápase byl jedním z nejlepších v podzimní sezóně.
S podzimní částí přeboru jsme se tak rozloučili velmi kvalitním výkonem, na kterém chceme stavět i v halové sezóně a především v jarní polovině soutěže.
Naše sestava: Adam Ceral, Vít Cabicar, Václav Coufal (2 utkání v brance), Tonda Hloušek (1), Tomáš Mergl (brankář), Ondřej Stodola (5), Štěpán Syrotek, Sebastian Šalda (3), Václav Tmej, Lukáš Vomáčka (1 utkání v brance).
V závorce je uveden počet vstřelených branek ve všech zápasech.