VÍTĚZSTVÍ NA DOMÁCÍ PŮDĚ

20.09.2016 09:10

Třetí kolo ml. přípravky - vítězství na domácí půdě

Dne 17.9.2016 se na travnatém hřišti v Litomyšli odehrály tři zápasy dalšího kola mladších přípravek. Očekávání výsledků, souhry celého týmu a také deště drželo v napětí všechny přítomné celé dopoledne.

V prvním zápase nastoupil náš tým Litomyšle proti týmu Borová. Po prvním poločase oťukávání byl stav hry stále 0:0, avšak po druhém poločase náš tým Litomyšle přehrál tým Borové 4:0.

Druhý zápas po krátké přestávce odehrála Litomyšl proti Čisté. Celý zápas byl rychlejší než předchozí, ale po prvním poločase byl stav 0:1 pro Čistou. Druhý poločas byl velice napínavý. I když nás Čistá přehrávala o jeden gól, kluci ale i tak bojovali dál a stav obrátili na 3:2, bohužel v poslední minutě nám vyrovnávací gól tým Čisté ale nakonec vstřelil a zápas skončil stavem 3:3.

Poslední zápas se odehrál mezi týmy Čistá a Borová. Oba týmy poctivě bojovaly a po prvním poločase vypadal stav 2:0 pro Čistou, ale Borová se zapřela a stav obrátila ve svůj prospěch a tento zápas nakonec vyhrála 4:3.

Závěrem si tedy tým Litomyšle mohl zakřičet vítězný pokřik, neboť skončili v tomto kole první, tým Borové jako druhý a tým Čisté na třetím místě.

Poděkování patří všem těmto zúčastněným hráčům našeho týmu za jejich předvedené výkony: Tomáš Mergl, Tadeáš Jančařík, Jiří Rejzek (1x), Vladislav Perepelytsia, Filip Kovář (4x), Lukáš Knap, Kryštof Pohorský, Kryštof Macek (2x)

(v závorkách jsou počty vstřelených branek za tento celý turnaj)