DÉJÀ VU V BŘEZOVÉ SE NEKONALO!

11.05.2016 23:12

Po dvou týdnech a po dvou turnajových vítězstvích jsme v rámci okresní soutěže opět zavítali do Březové. Tentokráte již na nás čekalo o poznání fotbalovější počasí, a tak jsme mohli nasadit dresy s krátkým rukávem.

V prvním zápase jsme narazili na tým Březové a po rozpačitém výkonu jsme domácím podlehli 1:3. (Branky:  1x Tonda Hloušek)

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti týmu Jaroměřic, který jsme nakonec porazili vysoko 10:1. (Branky:  5x Tonda Hloušek, 2x Vašek Coufal, 1x Vašek Tmej, 1x Vladislav Perepelytsia, 1x Tadeáš Jančařík)

V posledním zápase jsme narazili na tým Čisté, který vítěznou branku vsítil až v samotném závěru. Nakonec pro nás utkání skončilo (možná trochu smolně) těsnou prohrou v poměru 5:6. (Branky:  3x Tonda Hloušek, 1x Vašek Coufal, 1x Jiří Rejzek)

Sestava:Václav Coufal, Denis Gult, Antonín Hloušek, Tadeáš Jančařík, Lukáš Knap, Filip Kovář, Tomáš Mergl, Vladislav Perepelytsia, Jiří Rejzek, Václav Tmej.


Samotný turnaj se nám moc nepovedl a naše výkony neodpovídali možnostem týmu. Ani absence dvou hráčů základní sestavy náš výkon neomlouvá, protože víme, že kluci umí hrát o poznání lépe. Chyběla nám jindy pro nás typická bojovnost a zápal pro hru, a tak musím náš výkon ohodnotit jako zatím nejhorší, který jsme v tomto ročníku podali.

Věřím však, že v příštím kole opět zabojujeme a fotbalem se budeme zase bavit.