Na Kunčinu nám nezbyly síly

20.09.2016 00:29

V rámci třetího kola okresní soutěže jsme s hráči starší přípravky zavítali do Svitav. V pěkném tamním fotbalovém areálu jsme v prvním zápase narazili na tým z Bystrého. Po vyrovnaném průběhu zápasu jsme nakonec soupeře přetlačili až v závěru a po konečném hvizdu jsme se mohli radovat z nejtěsnějšího vítězství v poměru 4:3 (1:0).

Ke druhému utkání jsme nastoupili proti domácímu béčku. Průběh utkání téměř kopíroval předcházející zápas. Na těsné vítězství 4:3 (1:1) jsme dosáhli až po zlepšeném výkonu v samotném závěru zápasu. 

Posledním soupeřem, se kterým jsme se utkali, byl tým z Kunčiny.  Bohužel nám utekl začátek zápasu a v poločase jsme tak prohrávali již o tři góly. Ani ve zbytku zápasu jsme se soupeřem nedokázali držet krok a po skončení utkání jsme do skóre karty zapisovali výsledek 6:11 (4:7). Na našich hráčích se již projevila únava z předchozích zápasů, kdy jsme se nemohli opřít o tak široký hráčský kádr, jakým disponovala právě Kunčina.

Svitavský turnaj ukázal, že se můžeme fotbalově měřit s každým týmem hrající tuto soutěž a že na předvedeném výkonu můžeme do budoucna stavět. Všichni zúčastnění hráči zaslouží poděkování za předvedený výkon.

Naše sestava: Roman Beníšek (brankář), Václav Coufal (4), Antonín Hloušek (2), Ondřej Stodola (6), Sebastian Šalda (2), Václav Tmej, Lukáš Vomáčka.

V závorce je uveden počet vstřelených branek ve všech zápasech.

 Fotky z turnaje jsou na konci v sekci "fotogalerie".