PRVNÍ MÍSTO Z TURNAJE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V BYSTRÉM

04.10.2016 11:55
Při dalším, tentokrát pátém, kole mladších přípravek jsme zavítali do městečka Bystré, v sobotu 1.10.2016.
V úvodním zápase jsme měli přeměřit síly s domácím týmem. Po prvním poločase byl stav zápasu 5:2 pro náš tým a po závěrečném hvizdu 8:3. Zápas byl vítězný, ale v minulých kolech kluci zahráli koukatelnější zápasy.
Druhým soupeřem na tomto turnaji byl tým Svitav B, u kterého bylo k vidění u kluků většího nasazení pro hru. I přes velkou a někdy až nepříliš sportovní fanouškovskou podporu soupeře jsme dokázali Svitavy přehrát v obou poločasech, po prvním byl stav 2:1, nakonec skončil zápas na skóre 5:3.
Posledním týmem, se kterým jsme se utkali, byl tým Čisté. Po prvním poločase se stavem 1:0 pro nás, jsme chtěli stav udržet a nějaký gól si ještě vstřelit, ale nakonec jsme s Čistou remizovali 1:1.
Na skóre jsme na turnaji nakonec skončili na prvním místě, Čistá na druhém, Svitavy byli třetí a Bystré na místě čtvrtém.
Pochvala patří všem z týmu za jejich snahu a výkony: Jiří Rejzek, Jindřich Cafourek, Denis Gult (4x), Antonín Hloušek (8x), Lukáš Knap, Filip Kovář (1x), Ladislav Perepelytsia (1x)
(v závorkách jsou počty vstřelených branek za tento turnaj)