SP na domácím hřišti s bilancí dvě výhry a jedna remíza

20.04.2017 15:25
Úvodní turnaj jarní části okresní soutěže, nás na domácím hřišti zastihl v dobré formě.
K prvnímu utkání jsme nastoupili proti týmu Bystré. Zápas jsme ovládli s celkovým skóre 3:1 (2:0).
Ve druhém utkání jsme narazili na tým Svitav B. I v tomto utkání jsme zvítězili tentokráte v poměru 4:3 (1:1).
K poslednímu utkání jsme vyzvali tým Dolního Újezdu. Zápas se pro nás nevyvíjel dobře a po pár minutách jsme prohrávali 3:0. Bojovným výkonem jsme stačili do poločasu korigovat skóre na 4:3, abychom ve druhém poločase dotáhli zápas do konečné remízy 4:4.
Na začátku sezóny jsme předvedli dobrý výkon a bojovného ducha, především pak v posledním zápase ve kterém jsme vymazali třígólovou ztrátu.

Naše sestava: Roman Beníšek, Václav Coufal (6), Tonda Hloušek (2), Jiří Hynek, Viktor Huška, Tomáš Mergl (brankář), Jiří Rejzek, Sebastian Šalda (1),  Lukáš Vomáčka (2).
V závorce je uveden počet vstřelených branek ve všech zápasech.