Poslední turnaj podzimní sezóny jsme odehráli doma

22.10.2019 00:55
Okresní soutěž smíšených přípravek Litomyšl 20. 10. 2019
Čistá/Litomyšl – Radiměř/Hradec nad Svitavou                     2:2  (0:1)
Čistá/Litomyšl –  Cerekvice                                                      6:2  (3:0)
Čistá/Litomyšl –  Koclířov                                                         2:9  (1:6)
V prvních dvou zápasech posledního podzimního turnaje se kluci s každým dalším poločasem herně lepšili. S přibývajícími minutami rostlo hráčům sebevědomí a objevovali se i solidní fotbalové akce.
Zlom přišel v posledním zápase, kdy jsme v prvním poločase inkasovali 6 branek. Zlepšený výkon v závěru utkání na obrat už nestačil. Z přemíry snahy zápas ještě zdramatizovat, jsme naopak kupili další chyby. V utkání se projevila naše dlouhodobá slabina, a tou je proměňování šancí.
Všichni hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a snahu.
Naše sestava: David Bačovský, Matyáš Fišmon (1), Denis Gult (6), Jan Chlup, Marian Hošek (1), Václav Jetmar (1), Martin Jirásek (1), Jindřich Klička, David Mareš, Vít Pavliš
Čísla v závorce udávají počet vstřelených branek ve všech zápasech.