Litomyšl – Horní Jelení                                3:1  (0:1)
Litomyšl – Pardubičky                                4:7  (0:3)
Branky: Elčkner Jiří 2x, Gult Denis, Tobek Jan
Litomyšl – Holice                                          3:4  (1:2)
Branky: Gult Denis 2x, Elčkner Jiří

K dalšímu turnaji jsme zajížděli do Holic. To, že nás nečeká nic lehkého, jsme věděli a také se to potvrdilo.
Kluci do prvního zápasu vstoupili hodně laxně a jen díky výborným zákrokům brankáře prohrávali v poločase jen o gól. V poločasové přestávce trenéři apelovali na věci, které v prvním půli hráči nedodržovali. Na soupeře jsme vlétli a za dvě minuty výsledek otočili a zápas dotáhli k vítězství.
Proti Pardubičkám nás zradilo bránění dlouhých autů a rohů, z nichž jsme inkasovali min. 4 branky. Dalším strašákem bylo neproměňování i těch nejvyloženějších šancí.
Do posledního zápasu jsme vstupovali s odhodláním vyhrát. Jenže ve druhé minutě jsme prohrávali 2:0 po našich hrubkách. Do poločasu jsme dokázali snížit a na začátku druhého poločasu vyrovnat. Jenže jsme se opět dopustili dalších chyb a prohrávali opět o dva góly. Ve druhém poločase jsme Holice tlačili a tlačili, ale opět naše nemohoucnost při zakončení nás stála lepší výsledek.
I přes dvě prohry, musím kluky pochválit za nasazení a chuť hrát.
Naše sestava: Jetmar Vaclav, Kovář Filip, Novotný Jakub, Pecháček Vilém, Elčkner Jiří, Gult Denis, Tobek Jan, Weisar Filip, Chlup Jan